Britney Spears
Absolute Britney – Live in Concert

Bratislava, Peugeot Aréna

18. 10. 2024

Kúpiť lístky

Oslávte vynikajúcu kariéru nezabudnuteľnej „Princeznej popu“ Britney Spears v jedinečnom predstavení s názvom „Absolute Britney“, v ktorom sa predstaví talentovaná Lucy Rose.

Lucy Rose sa presadila na hudobnej scéne ako kométa. Pozdvihla slávu Britney na novú úroveň a to nielen v Spojenom kráľovstve ale po celom svete. Jej tvrdá práca a oddanosť svojej dive jej priniesli obdiv a uznanie od divákov.

Vystúpenie „Absolute Britney“ predstavuje Lucy ako dokonalú imitátorku Britney Spears, vrátane jej ikonických kostýmov a nadčasových choreografií. Jej schopnosť napodobniť hlas, štýl a legendárne tanečné pohyby ju odlišuje od ostatných, pričom nielen vizuálne, ale aj hlasom dokonalo zosobňuje Britney Spears.

Predstavenie prinesie najikonickejšie živé vystúpenia Britney z jej kariéry, vrátane brilantných singlov ako „Baby One More Time“, „Toxic“, „Crazy“, „Oops… I Did It Again“, „Circus“, „Womanizer“, „Work B *tch“, „Lucky“ a mnoho ďalších.

Šou „Absolute Britney“ je divácky pútavým zážitkom. Lucy je doprevádzaná živými vokálmi, inštrumentálnou produkciou a vynikajúcimi hudobníkmi a tanečníkmi, ktorí spoločne vytvoria nezabudnuteľnú šou svetovej úrovne.

Datum: 18. 10. 2024

Miesto konania:  Bratislava, Peugeot Aréna (NTC, Príkopova 6)

Vstupenky v sieti Ticketportal:

Kúpiť lístky

Tešíme sa na stretnutie s vami!

KONTAKTUJE NÁS

Napíšte nám

info@showslovakia.sk

Zavolajte nám

+421 944 381 585

Kontaktný formulár