Firemné a súkromné podujatia

Firemné a súkromné podujatia

Pomôžeme vám na každom kroku pri vytváraní vášho podujatia. Aktívne sme sa zúčastňovali na tvorbe a realizácií množstva úspešných kultúrnych a firemných podujatí. Našimi spokojnými klientami sú: O2, Nissan, Renault, Subway, Eustream, Datalan, GGP Slovakia, a ďalšie. Našimi spokojnými klientami sú aj štátne inštitúcie, nakoľko sme sa niekoľkokrát zúčastnili pri organizácii stretnutí “Vyšehradskej štvorky” v rôznych formátoch.

Využite preto naše skúsenosti. Splníme vaše najrozličnejšie požiadavky šité presne na mieru od malých firemných party až po väčšie konferencie. Pomôžeme vám pri plánovaní vašich akcií, plne sa postaráme o všetky starosti s tým spojené. Stačí prísť a užiť si to. Zabezpečíme kreatívne riešenia a služby v oblastiach:

Kongresy, Školenia, Prednášky

Potrebujete zorganizovať konferenciu, prezentáciu alebo školenie pre svojich zamestnancov? Radi vám s tým pomôžeme. Vďaka nazbieraným skúsenostiam si nerobíme starosti ani v prípade, že klient potrebuje zabezpečiť všetko čo najskôr. Nájdeme miesto vhodné na usporiadanie vašej akcie, technicky všetko zabezpečíme podľa vašich požiadaviek, nemusíte sa o nič starať.

Teambuilding

Teambuilding je nevyhnutný pre udržanie priateľskej atmosféry vo firme, pomáha spojeniu tímu v jedinečných situáciách. Pri teambuildingu sa ľudia lepšie spoznávajú, čo má pozitívny vplyv na činnosť firmy. Vieme zorganizovať teambuilding všade, alebo napríklad spoločný výlet zamestnancov do divadla. Naši kreatívni odborníci vymyslia niečo, čím vás prekvapia.

Firemné podujatia, akcie, večierky, eventy

Zorganizujeme pre vás akékoľvek podujatie. Chcete pozvať známeho umelca alebo skupinu na vašu firemnú akciu? To nie je problém, vieme vám priniesť „domácu hviezdu“ aj „svetovú hviezdu“. Vašu akciu naplánujeme a zorganizujeme tak, aby ste na ňu ešte dlho s vďakou spomínali.

Športové, kultúrne, zážitkové podujatia

Chcete zorganizovať kultúrne podujatie, ale neviete, kde začať? To nie je problém. Pomôžeme vám vyriešiť veľa problémov vo všetkých fázach. Vďaka dlhoročnej práci v oblasti kultúrneho diania sme okrem neoceniteľných skúseností nazbierali aj mnohé kontakty nielen na Slovensku, ale aj v celej Európe. Budeme vás podporovať v akejkoľvek fáze organizácie vášho podujatia. Doprajte sebe alebo svojim zamestnancom niečo výnimočné.

Katering

Stravovanie je štandardne povinnou súčasťou všetkých podujatí. Spolupracujeme len s najlepšími kateringovými spoločnosťami, takže sa o kvalitu pred hosťami báť nemusíte. Vychutnajte si skvelé jedlo, pitie a servis.

Promotion (hostesing, ochutnávky…)

Ďalšia neoddeliteľná súčasť firemných akcií. Zviditeľnite sa! V tejto oblasti sme nazbierali bohaté skúsenosti s organizovaním rôznych podujatí. Náš Ladislav napríklad zavesil do vzduchu pick-up Renault, hoci nikto neveril, že je to možné. Vymyslíme teda, ako urobiť prezentáciu vašich produktov tak, aby o tom každý hneď vedel. Zatiaľ si môžete pozrieť fotografie toho pick-upu Renault.

Oslavy a párty

Užite si jedinečné chvíle bez starostí. Všetko, čo je potrebné pre nezabudnuteľnú oslavu, my urobíme sami.

Uvidíme sa pri realizácii spoločných predstáv!

KONTAKTUJE NÁS

Napíšte nám

info@showslovakia.sk

Zavolajte nám

+421 944 381 585

Kontaktný formulár