Kultúrne podujatia

Kultúrne podujatia

Kúpiť lístky

Rozprávku Snehová kráľovná, inšpirovanú slávnym príbehom od Hansa Christiana Andersena budú mať možnosť slovenskí diváci vidieť v netradičnom formáte. Agentúra SHOW SLOVAKIA v spolupráci so známou spoločnosťou Ice Empire, ktorá stojí za projektami ako Stars on Ice, Champions on Ice a ďalšími uvedie príbeh Snehovej kráľovnej ako rodinný muzikál na ľade.

Kúpiť lístky

Už 1. decembra 2023 budú mať diváci v bratislavskej NTC Aréne možnosť zažiť úžasné predstavenie „Piaf! The Show„, ktoré je poctou Edith Piaf, ženy, ktorej pozícia kráľovnej šansónu ostala bezpochyby nesmrteľná.

Kúpiť lístky

Svetoznámy iluzionista Chris Stark už v decembri zavíta do Bratislavy so svojím magickým predstavením „Magic Show PRETENDER“. Už len táto správa vzbudzuje veľkú radosť a očakávania u všetkých milovníkov ilúzií a mágie.

Kúpiť lístky

S veľkou radosťou oznamujeme všetkým priaznivcom baletu a klasickej hudby, že divadlo „Royal Classical Ballet“ sa vracia na Slovensko so svojím najúžasnejším vianočným baletom – „Luskáčik„! Po veľkom úspechu ich predchádzajúceho predstavenia Labutie jazero sa už teraz môžete tešiť na ďalšie famózne predstavenie.

Kúpiť lístky

Po úspešnom prvom ročníku sa 22. júna 2024 v Bratislave uskutoční druhý ročník open-air tribute koncertu ROCK LEGENDS.

KONTAKTUJE NÁS

Napíšte nám

info@showslovakia.sk

Zavolajte nám

+421 944 381 585

Kontaktný formulár