Marketingové a reklamné služby

Marketingové a reklamné služby

ONLINE REKLAMA

Sme odborníci na digitálny marketing, čo znamená, že vy ním byť nemusíte.

Možnosti online reklamy v digitálnom svete a našich schopností:

Google Ads

reklama vo vyhľadávaní Google, obrázková a video reklama na rôznych weboch. Platené vyhľadávanie je často kľúčovou súčasťou úspešnej marketingovej stratégie a efektívne PPC reklamy vám môžu pomôcť vyniknúť z davu.

YouTube

druhý najpoužívanejší nástroj na vyhľadávanie. Obrázkové aj video reklamy rôznych formátov a dĺžok. Viete, ako sa hovorí, že lepší obrázok ako tisíc slov? Video lepšie ako milión slov.

Facebook

sociálna sieť, rôzne typy reklám podľa cieľov. Poďte sa socializovať v digitálnom svete.

Instagram

sociálna sieť nabitá mladším publikom. Rôzne typy reklám. Rýchlejší svet plný kreatívy, videí a imidžu.

Marketing na sociálnych sieťach zvyšuje interakciu s vašou firmou a vytvára pre vás nové príležitosti. Od uvedenia produktov na trh až po zdieľanie firemných noviniek a organizovanie súťaží. Silné zastúpenie na viacerých digitálnych kanáloch je pre firmy životne dôležité.

OFFLINE REKLAMA

Pomôžeme vám naplánovať kvalitnú offline kampaň podľa vašich potrieb. Poradíme vám, aký typ reklamného média je pre vašu kampaň najvhodnejší, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok. Zabezpečíme celý proces, stačí sa rozhodnúť o cieľoch kampane a potom sa tešiť z výsledku.

Typy reklamných médií offline:

Bigboardy

Ide o najväčšie reklamné plochy, dosahujúce veľkosti až 100 m2. Umiestňuje sa spravidla na veľkých cestách, kde prechádza veľké množstvo áut.

Billboardy

Majú rozmer 5,1×2,4 metra a sú najrozšírenejším druhom offline reklamy. Vďaka svojej veľkosti sú billboardy výborne viditeľné už z diaľky. Sú rozmiestnené po celom meste, čo umožňuje reklame pokryť celú populáciu miest.Ide o najväčšie reklamné plochy, dosahujúce veľkosti až 100 m2. Umiestňuje sa spravidla na veľkých cestách, kde prechádza veľké množstvo áut.

Citylighty

Ide o presklené vitríny, ktoré sú osvetlené, čo umožňuje vidieť reklamu 24 hodín denne. Majú rozmery 1,15×1,75 metra a nachádzajú sa v obchodných centrách alebo na peších uličkách.

Reklama vo verejnej doprave

Reklama v autobusoch, trolejbusoch a električkách, kde je umiestnený plagát s vašou reklamou. Tento typ reklamy umožňuje osloviť čo najväčší počet ľudí, keďže väčšina populácie využíva verejnú dopravu. Reklama v MHD má niekoľko formátov a je výhodný v tom, že doprava premáva po celom meste a zobrazuje reklamu v mnohých častiach mesta za deň.

Pomôžeme vám naplánovať kampaň kombináciou niekoľkých typov reklamy, aby ste dosiahli čo najlepší výsledok.

KONTAKTUJE NÁS

Napíšte nám

info@showslovakia.sk

Zavolajte nám

+421 944 381 585

Kontaktný formulár