Technické zabezpečenie

Technické zabezpečenie

Technické zabezpečenie pre vaše podujatie a prenájom techniky. Všetko, čo potrebujete pre vašu akciu, od malej konferencie až po veľký koncert. Náš profesionálny tím má v tejto oblasti bohaté skúsenosti. Všetko ponúkané vybavenie je naším majetkom, takže môžeme v čo najkratšom čase zorganizovať technické zabezpečenie pre vašu akciu.

Ponúkame vám ozvučenie, osvetlenie, prestrešenie, pódia, konštrukcie, LED steny a obrazovky, laser show, videoprojekcie a mnoho iných vecí. Vaše podujatie oživí nielen moderná technika, ktorou disponujeme. Ale predovšetkým skúsenosti, inovatívny prístup a vysoká profesionalita a flexibilita nášho tímu predstavuje to, čo naozaj potrebujete pri vytváraní podujatia.

Spolupracujeme s nasledujúcimi výrobcami zariadení: Adamson system, ARRI, Audix, Avolites, Chamsys, DPA, DTS, FBT, Fulfat Audio, Futurelight, Labgruppen, Martin Audio, Robe, Sennheiser, Shure, SRS, Yamaha.

My, jediní na Slovensku, máme prémium zvukový systém značky ADAMSON. Používajú ho mnohí svetoví interpreti ako David Guetta, Linkin Park, One Direction, Ricky Martin, Beyonce, Imagine Dragons.

Ozvučte svoj firemný event profesionálnou zvukovou technikou významných značiek a zabezpečte tak kvalitný zážitok pre vašich hostí. Súčasťou kvalitného ozvučenia sú aj kvalitné mikrofóny, mixážne pulty, zosilňovače a dobre nastavený procesing. Rovnako za vás preberieme všetky technické požiadavky a zabezpečíme, aby v deň konania eventu bolo všetko pripravené. Všetky technické záležitosti nechajte na nás.

Svetelná technika, ktorou disponujeme uspokojí aj tie najnáročnejšie firmy. Či už sú to otočné hlavy (spoty), ktoré dokážu zobraziť rôzne obrazce (napríklad aj logo vašej firmy v rôznych farbách) alebo výkonné otočné hlavy (wash), ktoré dokážu nafarbiť plošne veľký priestor v celom farebnom spektre. K dotváraniu atmosféry určite prispejú projekcia, dym, laser show a populárne Led obrazovky a steny.

Video je dôležitou súčasťou všetkých školení a prezentácií, využíva sa čoraz častejšie ako multifunkčná plocha pre vaše prezentácie na dotváranie zadného horizontu, aby scéna bola krajšia. Naši grafici Vám vytvoria grafiku ušitú len pre Vás. Alebo vieme prehrať vaše video na LED obrazovke s vynikajúcim rozlíšením.

Uvidíme sa pri realizácii spoločných predstáv!

KONTAKTUJE NÁS

Napíšte nám

info@showslovakia.sk

Zavolajte nám

+421 944 381 585

Kontaktný formulár