O nás

Vladimír

RIADITEĽ SPOLOČNOSTI A JEJ SRDCE

Môže sa zobudiť v Bratislave, dať si pracovné raňajky vo Viedni, potom sa na obede stretnúť s klientom v Paríži, navečerať sa v Prahe s divadelným režisérom, prediskutovať organizáciu nového festivalu a ísť spať do Bratislavy. Alebo sa zobudiť v Bratislave, dať si pracovné raňajky v Nitre, potom sa na obed stretnúť s klientom v Košiciach, navečerať sa v Poprade s riaditeľom hotela, prebrať organizáciu množstva akcií v hoteli a opäť ísť spať do Bratislavy. Vždy uprednostňuje osobný kontakt pred telefonovaním preto nie je pre neho problém stretnúť sa s klientom kdekoľvek na svete.

Natália

EVENT ŠPECIALISTKA

Najserióznejší a najzodpovednejší zamestnanec našej spoločnosti. Pre ňu neexistuje žiadne „nemôžem“. Raz zorganizovala konferenciu pre veľkú spoločnosť za jeden a pol dňa, bola prakticky bez spánku. Naši klienti preto vedia, že ak sa my do toho pustíme, výsledok bude najlepší.

Zuzana

MARKETINGOVÝ GURU

Náš guru v online a offline marketingu a reklame. Ak ju zobudíte uprostred noci a stručne opíšete ciele kampane, okamžite navrhne, aké typy marketingu použiť na dosiahnutie najlepšieho výsledku. O reklame vie úplne všetko a ešte trochu viac 😊

Ladislav

MOZOG SPOLOČNOSTI

To je mozog našej spoločnosti, človek, ktorý pre každý nový projekt vymýšľa originálne technické detaily. Rád tvorí nové technické projekty a veľmi nerád nečinne sedí. Raz na prezentácii zavesil pick-up Renault do vzduchu, a keď to videl riaditeľ zastupiteľstva Renault, jeho prvé slová boli: “To je nemožné”.

Alexander

FOTOGRAFICKÝ MÁG

Vďaka nemu sú všetky naše zrealizované projekty zachytené tým najlepším možným spôsobom. Ide o toho istého fotografa, ktorého fotografie použila kancelária nemeckej kancelárky Angely Merkelovej pri jednej zo svojich zahraničných návštev. Okrem toho miluje a vie fotiť interiéry, portréty a vôbec všetko na svete.

Tešíme sa na skvelú spoluprácu s vami!

KONTAKTUJE NÁS

Napíšte nám

info@showslovakia.sk

Zavolajte nám

+421 944 381 585

Kontaktný formulár