Piaf!
The Show

Bratislava | NTC Aréna

1. 12. 2023 | 19.00

Už 1. decembra 2023 budú mať diváci v bratislavskej NTC Aréne možnosť zažiť úžasné predstavenie „Piaf! The Show„, ktoré je poctou Edith Piaf, ženy, ktorej pozícia kráľovnej šansónu ostala bezpochyby nesmrteľná.

Táto francúzska šansónová ikona zostala zapísaná do dejín modernej hudobnej kultúry už od polovice minulého storočia. Jej piesne sú plné nádherných tónov a melódií a väčšinou poetických textov, ktoré dokážu vzbudiť silné emócie u poslucháčov.

Vďaka agentúre SHOW SLOVAKIA budú mať slovenskí diváci tú česť a príležitosť pripomenúť si 60. výročie úmrtia Edith Piaf. Predstavenie „Piaf! The Show“ prinesie na pódiu niekoľko skvelých muzikantov, ktorí predvedú jej najväčšie hity.

Medzi skladby Edith Piaf, ktoré možno považovať za klenoty či dedičstvo hudby 20. storočia, patria napríklad „L’Accordéoniste“, „La vie en rose“, „Hymne á l’amour“, „Padam… Padam…“, „Milord“ a „Non, je ne regrette rien“. Skladby sú základom tradície šansónu a dodnes pútajú pozornosť miliónov poslucháčov.

V predstavení „Piaf! The Show“ vystúpi známa francúzska speváčka s neskutočným hlasom Nathalie Lermitte, ktorá stvárni samotnú Edith. Sprevádzať ju bude kvarteto muzikantov z Paríža a autentickú atmosféru navodí aj dômyselne pripravená projekcia dobových parížskych fotografií, najmä samotnej Edith Piaf.

Prvá polovica predstavenia vás prenesie do atmosféry legendárnej bohémskej štvrte Montmartre, kde sa hudba, umenie a krása miešali s alkoholom, prostitúciou a drogami, čo zanechalo výraznú stopu v tvorbe Edith. Diváci sa tak dostanú bližšie k jej koreňom a spoznajú ťažkosti i radosti, ktoré ovplyvnili jej umenie. Druhá časť sa zameria na povojnové obdobie, kedy sa Edith tešila najväčšej sláve a jej koncerty napĺňali nielen parížsku Olympiu, ale aj mnohé európske sály.

Predstavenie „Piaf! The Show“ je určené všetkým generáciám. Gil Marsalla, z produkčného tímu Directo Productions, hovorí: „Naším cieľom je priblížiť francúzsku hudbu a osobnosť Edith Piaf mladšej generácii. Zároveň chceme staršej generácii umožniť zaspomínať na ňu.“

Preto nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť zažiť ducha a piesne Edith Piaf na vlastnej koži. Predstavenie „Piaf! The Show“ v bratislavskej NTC Aréne 1. decembra 2023 vás prenesie do sveta šansónu a ponúkne nezabudnuteľný hudobný zážitok ako aj atmosféru Paríža v 20. Storočí.

Ďakujeme všetkým návštevníkom za skvelú atmosféru a tešíme sa na vás na našich ďalších podujatiach.

KONTAKTUJE NÁS

Napíšte nám

info@showslovakia.sk

Zavolajte nám

+421 944 381 585

Kontaktný formulár